top of page

Cześć,

Cześć, jestem Paweł i bardzo mi miło, że do mnie trafiliście. Chciałbym zaprosić Was do obejrzenia wykonanych przeze mnie fotografii ślubnych. Każde zdjęcia wykonuję z ogromną pasją, a efektem tego są przepełnione emocjami, naturalne i jedyne w swoim rodzaju kadry. Moje prace cechuje autentyczność oraz ciepłe barwy pomalowane jasnym światłem. Mam nadzieję, że będziemy mieć okazję bliżej się poznać. Chętnie posłucham o Waszych planach i dołożę wszelkich starań, aby je w pełni zrealizować.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna jest dla mnie wyjątkową dziedziną fotografii. To przede wszystkim opowiadanie Waszych historii miłosnych. W moim odczuciu fotografia ślubna powinna być autentyczna oraz pozbawiona sztuczności. Prawdziwie piękny efekt daje naturalność. Zdjęcia powinny być jasne, delikatne oraz przepełnione ciepłymi barwami. Należy przy tym zwrócić uwagę na detale, ponieważ dzięki nim można przekazać atmosferę tego wyjątkowego dnia. Najważniejsze jest, żebyście razem mogli przeżywać te wyjątkowe chwile, a ja zajmę się dokumentacją, abyście w każdej chwili mogli do nich wrócić.

 

Fotograf ślubny

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego jest trudnym zadaniem. Fotografie ślubne to jedne z najważniejszych fotografii w Waszym życiu. Zdjęcia mają tą moc, że po wielu latach potrafią wywołać podobne emocje, jakie towarzyszyły Wam podczas przyjęcia ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego. Wrażliwość, czułość, Wasze spojrzenia to przepiękne chwile, które tworzą niesamowitą historię. Możliwość uwiecznienia tego wyjątkowego dnia warto powierzyć specjaliście.

 

Ostatnie reportaże

New-Restaurant-Bielsko-Biała-Fotograf-Fotografia-Ślubna-Śląsk-Paweł-Pk-15-08-2020-112.jpg
kasia i slawek.jpg

Opinie

Adrianna i Maciej.jpg

Adrianna & Maciej

Bardzo polecamy Pana Pawła. Przede wszystkim za zaangażowanie, szybkość realizacji i luz, dzięki któremu nikt podczas zdjęć nie był spięty. Piękne zdjęcia ukazujące prawdziwe emocje.

Karolina i Dawid.jpg

Karolina & Dawid

Pan Paweł to fotograf z powołania, współpraca z Nim to czysta przyjemność. Sesja zrobione przez Niego to uczucia ujęte na zdjęciach 😍 Luźna i miła atmosfera na sesji. Polecam ❤️

Natalia i Paweł.jpg

Natalia & Paweł

Współpraca z Pawłem to sama przyjemność! Swobodna atmosfera już od pierwszego spotkania pomimo dużej nieśmiałości z mojej strony. Paweł szybko przełamał pierwsze lody. A efektem końcowym jesteśmy ZACHWYCENI! Polecamy z całego serca, Natalia i Paweł

Karolina i Przemysław.jpg

Karolina & Przemysław

Świetny fotograf, mnóstwo zdjęć, wiele szczegółów złapanych w ułamek sekundy, zaawansowany sprzęt i bardzo szybka realizacja zamówień. Dzięki luznej atmosferze zdjęcia wyszły naturalnie. P.Paweł Pk fotografował nasz slub oraz wesele i z czystym sumieniem polecamy .

Napewno dozobaczenia.

Planujesz ślub?

Zapytaj o dostępność terminu!

Wiadomość została wysłana!

bottom of page