top of page
REPORTAŻ-ŚLUBNY-DWÓR-W-BRZEZNEJ-PAWEŁ-PK-FOTOGRAFIA-WESELE-66.jpg

Dwór w Brzeznej - wesele Wiolety i Dawida

Ślub w parafii św. Marii Magdaleny w Kaninie

Wioleta i Dawid, Państwo Młodzi, wybrali klimatyczną parafię św. Marii Magdaleny w Kaninie na miejsce ślubu. Wnętrze i ściany kościoła, które zdobią nietuzinkowe obrazy ze scenami z życia świętych, historii Kościoła i parafii, nadały niesamowitego charakteru ceremonii zaślubin. Następnie, po uroczystym ślubowaniu, goście udali się do Dworu w Brzeznej na wesele. 

Dwór w Brzeznej

Dwór pochodzi z przełomu XIX i XX stulecia i jest położony w okolicach Nowego Sącza. Jest to miejsce na mapie Beskidu Sądeckiego zdecydowanie warte uwagi. Już od pierwszych kroków zaskakuje ilością dekoracji i starannością w każdym detalu. Klimatyczne, atmosferyczne wnętrza zostały uzupełnione bukietami kwiatów i dekoracjami przy stole dla nowożeńców.

 

Sesja w dniu ślubu

Jeśli tylko znajduję chwilę, staram się zabrać Parę Młodą na kilka ujęć, które tworzą sesję plenerową. Realistyczne ujęcia z sesji fotograficznej mogę zawdzięczać wzajemnym spojrzeniom zakochanych. Dwór Brzezna okazał się nie tylko doskonałym miejscem na wesele, ale jego okolice stanowiły także fantastyczne tło do sesji ślubnej. 

 

Fotograf na ślub małopolska

Tworzenie fotografii, które oddają miłość dwóch ludzi w otoczeniu wspaniałych przyjaciół i najbliższej rodziny, to esencja pracy fotografa. A gdy wszystko dzieje się w malowniczym otoczeniu, eleganckich wnętrzach, fotograf nie mógłby sobie wymarzyć lepszego kontekstu. Zapraszam do obejrzenia moich ujęć z uroczystości zaślubin i wesela Wiolety i Dawida. Przenieśmy się jeszcze raz do tego wyjątkowego dnia i pozwólmy ponieść się miłości!

Nagłówek 1

bottom of page